8762 Sok. No:32/B Yenimahalle Çiğli - İzmir - Türkiye
+90 530 040 03 57

Ürünler

TÜM ÜRÜNLER
Tablet Dolum Sistemi

Tablet Dolum Sistemi

ÇALIŞMA ŞEKLİ Sayım dolum makinası bir hoper iki vibro besleme gurubu ve hat sayısı kadar flap…

ÜRÜNE GİT >
Tablet Dolum Sistemi
Rotatif Check Weigher

Rotatif Check Weigher

ÜRÜNE GİT >
Rotatif Check Weigher
Döner Tabla

Döner Tabla

ÜRÜNE GİT >
Döner Tabla

        SOLO PHARMA edindiği  "Endüstriyel Tartım ve Otomasyon Sistemleri" konusundaki  30 yıllık  tasarım ve üretim tecrübesini daha da ilerletip geliştirmeyi hızlı ve etkili çözümler üretmeyi hedef edinmiştir. SOLO PHARMA deneyimleri , şu ana kadar yapmış olduğu projelerde gelişen teknolojiyle senkron hareket eden tasarım, üretim ve uygulama ekipleriyle yapılan çalışmalarda somutlaşmıştır. Tartım Otomasyonu sırasında oluşabilecek sorunları tasarım, proje, elektrik ve mekanik açılarından inceleyerek en uygun çözümü belirleyebiliyor aynı zamanda gerekli kompanent teminini de sağlayabiliyoruz.
Özellikle İlaç, Gıda, Kimya ve Plastik üreticilerine yönelik çalışmalarımızda günümüz teknolojisini en yüksek seviyede kullanarak silo ve tanklarda depolama sonrasında reçeteye göre tartım ve dozajlama yapabilmekteyiz. Ayrıca anahtar teslimi projelerde, düşüncelerinizi ve  imalat programınızın tüm süreçlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilir olması yanında kullanıcılara verilen etkili teknik servis hizmetimiz sistemlerimizin kullanım güvenilirliğini artırmaktadır. Özel olarak eğitilmiş teknik servis kadromuz,  kullanıcıların yüksek standartlarda çalışabilmesi için yerinde servis, bakım, test ve kalibrasyon hizmeti vermektedir. Ayrıca geniş kapsamlı servis sözleşmelerimiz kullanıcılarımıza, kullanım devamlılığı sağlamaktadır.

Devamını Gör >

İletişim

8762 Sok. No:32/B Yenimahalle Çiğli - İzmir - Türkiye
+90 232 229 00 25
info@solopharma.com.tr
İletişim Formu